ХIV Міжнародний Конкурс Юних Піаністів Володимира Крайнєва. Категорія «Юний майстер». Перша вікова група

ХIV Міжнародний Конкурс Юних Піаністів Володимира Крайнєва. Категорія «Юний майстер». Перша вікова група

(I вікова група - народжені після 1 березня 2005 р.)

Організатори Міжнародного конкурсу піаністів імені Володимира Крайнева вирішили провести XIV конкурс в Інтернеті у два етапи.. Не буде оркестрового туру . Кожен учасник повинен буде надіслати нам лише записи всіх своїх сольних виступів. Всіх учасників, які вже зареєструвались та сплатили вступний внесок на XIV Міжнародний конкурс Крайнева, запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі Володимира Крайнева, зареєструвавшись до artistDB без будь-якої додаткової комісії та завантаження необхідного відео. Нові учасники повинні зареєструватися та сплатити внесок за участь у змаганнях - 50, - євро .
Програма, Перший тур: Поліфонічна п'єса епохи Барокко; Швидка частина сонати (Аllegro) класичного періоду; Етюд на вибір учасника. Другий тур: Будь-який твір Ф. Шопена або Р. Шумана; Твір композитора країни учасника. Решта програми повністю на розсуд учасника. Загальна тривалість виступу у змаганнях у кожному з турів для Першої вікової групи - від 10 до 20 хвилин;
Відеозаписи: не обов'язково мати готове відео під час реєстрації. Ви зможете завантажувати і змінювати посилання на свій виступ і пізніше - аж до 25 лютого 2021 року.

Новий kінцевий термін реєстрації: 22 лютого 2021 року.

Загальні Положення

Інформація, довідка та підтримка:
Eugenijus Butvydas, тел.:, WhatsUp, Viber +370 685 66018 , Skype: menuturas, е-пошта: info@ipmc.lt


Победители

« Все Mероприятие

Язык