Galerija

  • Vargonininkų konkurso atidarymo ceremonija ir burtų traukimas (M.K.Čiurlionio konkursas 2019)
  • Pianistų konkurso atidarymo ceremonija ir burtų traukimas (M.K.Čiurlionis pianistų konkursas 2019)
  • 1 turas M.K.Čiurlionio pianistų konkursas 2019
  • 2 turas M.K.Čiurlionio pianistų konkursas 2019
  • Akimirkos iš pianistų konkurso 2 turo antros dienos 2019
  • Akimirkos iš vargonininkų konkurso 1 turo antros dienos 2019
  • Akimirkos iš pianistų konkurso 1 turo antros dienos 2019
  • Akimirkos iš pianistų konkurso 1 turo trečios dienos 2019
  • Pianistų konkurso finalininkų paskelbimas 2019
  • Vargonininkų konkurso finalas 2019
  • VIII tarptautinio M.K. Čiurlionio vargonininkų laureatų koncertas
  • VIII tarptautinio M.K. Čiurlionio pianistų konkurso finalo 1 diena
  • VIII tarptautinio M.K. Čiurlionio pianistų konkurso finalo 2 diena
  • VIII tarptautinio M.K. Čiurlionio vargonininkų ir pianistų konkurso rezultatų paskelbimas
  • 1 turas M.K.Čiurlionio vargonininkų konkursas 2019
  • 2 turas M.K.Čiurlionio vargonninų konkursas 2019
  • Tarptautinis B. Dvariono konkursas 2016
  • Nacionalinis Dvariono konkursas 2016 m.
  • M. K. Čiurlionio konkursas 2015 m.
  • Vainiūno konkursas 2014 m.
  • J. Heifetzo konkursas 2013 m.
  • Dvariono konkursas 2012 m.

Rodyti aprašymus

Finalininkai

Anite Stroh (Vokietija), David Petrlik (Prancūzija), Rūta Mažolytė (Lietuva), Alexandr Kotelnikov (Rusija), Ayako Tanabe (Japonija), Mayumi Kanagawa (Japonija-JAV)

Padėka

Maestro Gidonas Kremeris ir Viniaus m. meras Artūras Zuokas

Vilniaus m. mero priėmimas

Prieš uždarymą

Ayako Tanabe (Japonija) ir Alexandr Kotelnikov (Rusija)

Finalininkai

Vertinimo komisija ir...

I vietos nugalėtoja

Mayumi Kanagawa (Japonija-JAV)

Apdovanojimai

Lietuvos nacionalinė filharmonija

Jauniausia konkurso atlikėja

Emma Meinrenken (Kanada)

Spec. prizo laimėtoja

Verena Chen (Vokietija)

Finalas

Kremerata Baltica ir I premijos laureatė

Diplomantė

Rūta Mažolytė (Lietuva)

III premijos laureatė

Ayako Tanabe (Japonija)

III premijos laureatas

Alexandr Kotelnikov (Rusija)

Konkurso finalas

Kremerata Baltica ir II premijos laureatas David Petrlik (Prancūzija)

Konkurso diplomantė

Anite Stroh (Vokietija)

Vertinimo komisija

Gidon Kremer, Petras Radzevičius, Sergej Kravchenko, Jurgis Dvarionas, Boris Garlitsky, Krzysztof Wegrzyn

J. Heifetz